دستگاه بارکد خوان ارزان قیمت

بارکدخوان نوری E-POS CCD20

برای  مشاهده قیمت انواع بارکدخوان کلیک کنید

دستگاه بارکد خوان با بررسی  کد با  یک نور قرمز کد مورد نظر را شناسایی می کند. بارکد خوان دستگاهیست  است که از طریق پرتاپ  نور بر روی بارکد محصولات، اطلاعات ثبت شده بر روی محصول را اسکن می نماید که به طور معمولی یک بارکد خوان از اجزای مانند  منبع روشنایی، سنسور نوری، لنز ساخته شده است. بارکد خوان ها به دو نوع بارکد خوان نوری و بارکد خوان لیزری طبقه بندی می شوند. از نظر ارزان بودن نوع بارکد خوان ها، بارکد خوان های نوری و بارکد خوان های همراه با شکاف یا دهانه ارزان قیمت تر هستند هستند  و قابلیت و  توانایی  خواندن بارکد هایی با خطوط بسیار  را دارند.

دستگاه بارکد خوان ارزان قیمت

نوع دیگر از بارکد خوان های ارزان قیمت، دستگاه بارکد سیمی هستند که از طریق کابل usb به کامپیوتر متصل می شوند. این بار کد خوان توانایی این را دارند با  سرعت بالا کد را از روی محصولات بخواند و ان را شناسایی کنند.

یک نوع دیگر از بارکد خوان که قیمت مناسبی را دار می باشد بارکد خوان نوری EPOS می باشد که با توجه به ویژگی های که دارد دارای قیمت مناسبی می باشد برخی از این مشخصات و ویژگی ها:

خواندن بارکد ها از روی محصولات با یک نور یک بعدی انجام میشود، معمولا در هر ثانیه در حدود ۲۸۰کلمه به بالا را قادر بخواند. قابلیت شناسایی اتوماتیک بارکد، از فاصله هایی در حدود ۳۰ سانتی قادر است بارکد را از روی محصولات بخواند. زاویه دید این بارکد تا ۴۰ درجه می باشد. توانایی خواند و شناسایی بارکد های استاندارد یک بعدی را  دارد- معمولا از این بارکد خوان به طور گسترده ای در فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه های لوازم خانگی و….به صورت گسترده ای استفاده میشود.

نوع دیگر از دستگاه بارکد خوان ارزان قیمت، بارکد خوان های دست دوم می باشد که به دلیل هایی از جمله تعطیل شدن یک کسب و کار یا تغییر شغل این بارکد خوان ها با قیمت های خیلی کمتری نسبت به قیمت های نو آنها ارائه می شود. خرید بارکد خوان های دست دوم  از هزینه کردن مبالغ زیاد جلوگیری می کند.

برای  مشاهده قیمت انواع بارکدخوان کلیک کنید

7+

نوشته های مرتبط:

تفاوت فیش پرینتر با فیش پرینتر حرارتی

تفاوت فیش پرینتر با فیش پرینتر حرارتی چیست؟ مانند بسیاری...

صندوق فروشگاهی آئورس مدل سانگو

پوز فروشگاهی pos یا کامپیوتر های خانگی PC

پوز فروشگاهی pos یا کامپیوتر های خانگی PC چرا در...

بارکد

درباره بارکد

بارکد تقريبا در تمام بخشهاي زندگي ما وجود دارد ,...