فیش پرینتر خیلی ارزان!

هیچ ارزانی بی علت نیست!

چند روزه بعضی از دوستان تماس می گیرن و میگن که قیمت فیش پرینتر های XPrinter بالا هستش و جاهایی دارن دستگاه هایی رو با قیمت پایین تر عرضه می کنند. خدمت این دوستان عرض می کنم برند XPrinter تولیدکننده معتبری است که محصولات متنوعی رو عرضه میکنه فروشگاه آنجو با توجه به سیاست فروش خودش که عرضه محصولات با کیفیت بالا هست محصولات خودش رو انتخاب و عرضه میکنه. محصولاتی که ما در سایت ارائه دادیم از نمونه های بسیار مرغوب این برند هستن و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. اخیرا یک وارد کننده بازاری اقدام به واردات ضعیف ترین محصول این شرکت با مدل XPrinter N160H  کرده و بدون گارانتی در بازار با قیمت بسیار پایین با نام xPrinter عرضه کرده . در تبلیغات این محصول معمولا مدل و مشخصات ذکر نشده و تنها نام برند ذکر شده به همراه قیمت پایین که باعث ایجاد شبهه گردیده است.

اما اشکال کار اینجاست که این محصول سرعت چاپ بسیار پایینی داره کمتر از ۱۷۰ میلی متر و طول عمر کاتر اون بسیار کم هستش و از اونجایی که یک فروشنده بازاری اقدام به واردات این محصول کرده طبیعتا نباید انتظار هیچ گارانتی و خدمات پس از فروشی رو برای این محصول داشته باشید. و اینکه قیمت این محصول بدلیل کیفیت پایینی که داره بسیار پایین تر از قیمتی هست که داره عرضه میشه. و در آخر هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست.

به هر روی  فروشگاه اینترنتی آنجو برای مقابله با این نوع سودجویی ها در بازار که منجر به بدنام کردن محصولات و عرضه کنندگان معتبر  می گردد اقدام به کاهش قیمت فیش پرینتر XPrinter Q260 NL  به ۳۳۰ هزار تومان نموده است.

 

0

نوشته های مرتبط:

دلایل اختلال در سرویس دهی سایت آنجو در چند روز گذشته و راه اندازی مجدد سایت

اطلاعیه شماره ۱ کاربران و مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی آنجو...

موضوع ملاقات ماه آینده ترامپ با بزرگان آی‌تی چیست؟

ترامپ برنامه‌ای برای به‌روزرسانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری سازمان‌ها و نهادهای...

ویدئوی عملکرد خارق العاده بارکد اسکنر هانیول ۱۲۵۰

ویدئوی عملکرد خارق العاده بارکد اسکنر هانیول ۱۲۵۰ در خواندن...