فیش پرینتر خیلی ارزان!

هیچ ارزانی بی علت نیست!

چند روزه بعضی از دوستان تماس می گیرن و میگن که قیمت فیش پرینتر های XPrinter بالا هستش و جاهایی دارن دستگاه هایی رو با قیمت پایین تر عرضه می کنند. خدمت این دوستان عرض می کنم برند XPrinter تولیدکننده معتبری است که محصولات متنوعی رو عرضه میکنه فروشگاه آنجو با توجه به سیاست فروش خودش که عرضه محصولات با کیفیت بالا هست محصولات خودش رو انتخاب و عرضه میکنه. محصولاتی که ما در سایت ارائه دادیم از نمونه های بسیار مرغوب این برند هستن و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. اخیرا یک وارد کننده بازاری اقدام به واردات ضعیف ترین محصول این شرکت با مدل XPrinter N160H  کرده و بدون گارانتی در بازار با قیمت بسیار پایین با نام xPrinter عرضه کرده . در تبلیغات این محصول معمولا مدل و مشخصات ذکر نشده و تنها نام برند ذکر شده به همراه قیمت پایین که باعث ایجاد شبهه گردیده است.

اما اشکال کار اینجاست که این محصول سرعت چاپ بسیار پایینی داره کمتر از ۱۷۰ میلی متر و طول عمر کاتر اون بسیار کم هستش و از اونجایی که یک فروشنده بازاری اقدام به واردات این محصول کرده طبیعتا نباید انتظار هیچ گارانتی و خدمات پس از فروشی رو برای این محصول داشته باشید. و اینکه قیمت این محصول بدلیل کیفیت پایینی که داره بسیار پایین تر از قیمتی هست که داره عرضه میشه. و در آخر هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست.

به هر روی  فروشگاه اینترنتی آنجو برای مقابله با این نوع سودجویی ها در بازار که منجر به بدنام کردن محصولات و عرضه کنندگان معتبر  می گردد اقدام به کاهش قیمت فیش پرینتر XPrinter Q260 NL  به ۳۳۰ هزار تومان نموده است.

 

0

نوشته های مرتبط:

لیبل پرینتر Honeywell pc42t

چاپگر برچسب یا لیبل پرینتر چیست؟ + لیبل پرینترهای موجود در فروشگاه آنجو

از میان متداول ترین لوازم جانبی کامپیوتر می توان به...

دانلود رایگان نرم افزار Ammy,دانلود نرم افزار کنترل از راه دور رایانه,نرم افزار کنترل رایانه از راه دور Ammyy Admin Corporate 3.5 Final

نرم افزار کنترل رایانه از راه دور Ammyy Admin Corporate 3.5 Final

با سلام خدمت شما کاربران گرامی با توجه به اینکه...

خداحافظی زودهنگام ایسوس با ساعت‌های هوشمند

تأمین کنندگان تایوانی خبردادند ایسوس فناوری‌های پوشیدنی را به دلیل...