حراج! نرم افزار رستورانی آریاسان
حراج! نرم افزار رستورانی
حراج! نرم افزار رستوران آریاسان
نرم افزار رستورانی آریاسان
نرم افزار رستورانی
نرم افزار رستوران آریاسان

نرم افزار رستورانی آرياسان نسخه TTMS

0 بررسی
در انبار موجود است

بازنگری سریع

با افزایش سرعت سفارشات و سطح انتظارات مشتریان در مشاغل مرتبط با تهیه غذا، نیاز به نرم افزارهای مدیریت و فروش در این صنف به شدت احساس می شود. شرکت تحلیلگران بارکد آریا با هدف افزایش سرعت ثبت سفارشات ، بهره وری و مدیریت جامع رستورانی، نرم افزار جامع نرم افزار مدیریت رستوران، فست فود و کافی شاپ آریاسان  را معرفی می نماید. آریاسان  ، قویترین نرم افزار این حیطه در ایران می باشد که در تولید آن از متدهاي روز برنامه نویسی و آخرین تکنولوژي ها استفاده شده است.این نرم افزار با مشاوره و همکاري مدیران بسیاري از رستوران ها و غذاخوری های سطح کشور تهیه و سعی شده است تمامی نیازهای کاربران در آن گنجانده شود.
نرم افزار آریاسان  تنها نرم افزار مدیریت رستوران درسطح کشور می باشد که از الگوریتم هاي هوش مصنوعی استفاده کرده، تا آن جا که حتی می تواند پیشنهادات غذایی به مشتریان ارائه می نماید. از جمله مهمترین امکانات این نرم افزار می توان به امکان تولید غذا اشاره کرد، که بدین وسیله می توانید با معرفی مواد اولیه هر غذا و میزانی استفاده هر یک، با فروش غذاها به صورت اتوماتیک انبار را اصلاح کنید.
با تهیه این نرم افزار و تنها با صرف هزینه اولیه به امکاناتی دست پیدا می کنید که سایر شرکت ها برای دست یابی به هر کدام از شما هزینه های جداگانه دریافت می کنند.

مورد تائید سازمان امور مالیاتی کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش به صورت تلفنی با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

02186072646-09102980977

1,900,000 ریال 1,800,000 ریال